• Slovenský jazyk - vlajka English language - flag
  • Nákupný košík

LIGO je školská firma, ktorá bola založená na Gymnáziu Poštová 9 v Košiciach. Pôsobíme v dobe, ktorá si nepretržite vyžaduje inovácie a ekologické alternatívy existujúcich produktov. Veríme, že modernizácie výrobkov dokážu pre spoločnosť vytvoriť lepšie prostredie pre život. Odhodlali sme sa prispieť a zároveň poukázať, ako ľahko sa dá nahradiť používanie tradičnej zubnej pasty, ktorej obaly ročne tvoria veľké percento nerecyklovateľného odpadu pre našu planétu. Ak si položíme otázku: „Ako jednoducho a efektívne vieme pomôcť životnému prostrediu?“, považujeme náš produkt–bezodpadovú zubnú pastu v tabletách za jednu z odpovedí.
Naša študentská firma vyrába ekologickú náhradu zubnej pasty, ktorá vytvára novú alternatívu na trhu, kde doteraz dominovali len zubné pasty v plastovom obale. Náš cieľ bol obohatiť slovenský trh o produkt, ktorý používame každý deň a zároveň ním neohrozujeme životné prostredie.

Tabletky
Photo
Tablety v krabicke

Náš produkt obsahuje len prírodné a neškodlivé látky. Na výrobu tabletiek používame sódu bikarbónu, kokosový olej /mikrokryštalickú celulózu, dochucovacie oleje, kyselinu citrónovú a prípadne čierne uhlie.

Close IMG

Napíšte nám správu!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.